Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası
Hakkımızda
Multimedya, ürün ve pazar odaklı distribütörlük anlayışı ile Toshiba Bellek ürünleri , A4 Tech, Bloody, Avermedia, Creative, Fly, G-Cube, Plantronics, Princo, Ridata, Ritek gibi pek çok farklı markanın ürünlerini geniş bir bayi ağı ile 1996 yılından bu yana Türkiye pazarına sunmaktadır.

2008 yılında Ortadoğu’da Toshiba bellek ürünlerinin dağıtıcılığını yapmak üzere Dubai’de Multimedya International FZE şirketini açmıştır.

Multimedya, “Müşteri Memnuniyeti” odaklı , ürün yönetimi , modern pazarlama yöntemleri , güçlü finansal yapısı, yaygın servis ve lojistik ağı ile yeni pazarlara açılıp , uluslararası bir marka olmayı hedeflemektedir.


Multimedya founded in 1996, with its focused and dedicated distribution approach is a leading distributor of major brands like Toshiba , A4 Tech, Bloody, Avermedia, Creative, Fly, G-Cube, Plantronics, Princo, Ridata, Ritek.

Multimedya established Multimedya International FZE in Dubai, in 2008 for sole distribution of Toshiba Memory products in MEA region.
Multimedya’s main mission is to lead Multimedya in new markets and to be an international brand with customer satisfaction oriented powerful product management ,strong financial structure, common service coverage, logistic network and Marketing professionalism. link kısaltma link kısalt
Hakkında
Markalar
Basında Biz
İletişim