Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

E300 - LOW-ENERGY HARD DRİVE

DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ,
VERİMLİ DEPOLAMA


3 TB'a kadar kapasitede günlük gereksinimler için maliyet tasarruflu yerel veya ağ bağlantılı depolama sağlayan Toshiba E300 3,5" dahili sabit sürücü masaüstü bilgisayarınız için tasarlandı. E300'ün güvenilir performansı, titreşimler tarafından oluşturulan kesintileri azaltan dual-stage actuator ve RV sensörü gibi içeride çalışan pek çok teknolojiye dayanmaktadır. E300, masaüstü bilgisayarınıza Toshiba teknolojisinin ünlenmiş verimliliğini ve güvenilirliğini yansıtıp enerji tüketimini azaltırken de sessiz bir şekilde ve ısınmadan işlemleri gerçekleştirir.


Şunlar için kullanın:
• Masaüstü bilgisayarlar
• Hepsi bir arada bilgisayarlar
• İkincil depolama
• İş istasyonları
 

GÜNLÜK DEPOLAMA ALANI

Günlük kullanıcılar için ideal olan Toshiba E300 sabit sürücü, enerji verimliliği sunan depolama alanının masaüstü bilgisayarınızda kullanılmasına olanak verir. Bu düşük enerjili sabit sürücü medyalarınızın her zaman erişebilir olması için belge ve verilerden fotoğraflara, filmlere ve müziklere kadar her şeyin güvenli ve kolay bir şekilde saklanmasını sağlar.
 

PERFORMANS VE GÜVENİLİRLİK BİR ARADA

E300'ün dual-stage actuator'ı ve RV sensörü, ön parça hizalamasında titreşimin neden olabileceği etkileri ortadan kaldırarak konum doğrulamasını geliştirir. Bu tasarım, daha hatasız, hızlı okuma ve yazma için verilerinize anında erişim sağlar.
 

DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ

7200 rpm sabit sürücü modelleri ile karşılaştırıldığında, E300 güç tüketimini %25'e kadar azaltır. E300, 64 MB'lık veri arabelleği ile depolama alanının yanı sıra okuma ve yazma hızlarından da ödün vermeyen enerji verimliliği isteyen kullanıcılar için tasarlandı.
 

DÜŞÜK SICAKLIK,DÜŞÜK GÜRÜLTÜ

Yerleşik sessiz çalışma teknolojisi, E300'ün sessizce çalışacağını garanti eder. Ayrıca düşük RPM, çalışma süresince ısı oluşumunu azaltır ve düşük sıcaklıkta çalışan E300, HDD hizmet süresi boyunca kullanılabilme özelliği için tasarlanmıştır.
 

GELİŞMİŞ OKUMA VE YAZMA TEKNOLOJİSİ

E300'ün yüksek kapasitesini oluşturan ve geleneksel kayda göre üç kat daha fazla depolama yoğunluğu sunan Perpendicular Magnetic Recording teknolojisi ve gelişmiş süreklilik için Tunnel Magneto-Resistive recording teknolojisi, verilerinizin hızlı, güvenli bir şekilde okunması ve yazılması için donatılmıştır.
 

VERİLERİ GÜVENDE TUTUN

E300 tasarımı hiçbir verinin kaybedilmediğinin güvencesini veren dahili bir darbe sensörü içerir. Buna ek olarak, ramp loading teknolojisi sabit sürücünüz veya masaüstü bilgisayarınız taşınırken verilerinizi daha güvenli bir şekilde tutarak sürücü kaydırıcınızın disk ile temas etmeyeceğini ifade eder.
 

DÜNYA ÇAPINDA YENİLİKLER ÜRETİR

İstisna barındırmayan sabit sürücü çeşitliliğinin arkasındaki güç ile Toshiba 40 yıldır önde gelen yenilikleri sayesinde dünya çapında ünlenmiştir. Yüksek kapasite ve mükemmel performans için tasarlanan Toshiba'nın sabit sürücülerdeki deneyim zenginliğinin masaüstü bilgisayarınızda işe yarayacağından emin olabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 Diğer Ürünler
TOSHIBA 3.5' ...
TOSHIBA 3.5' ...
TOSHIBA 3.5' ...