Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

L200 - MOBİLE HARD DRİVE

BİLGİSAYARINIZIN KAPASİTESİNİ ARTIRIN

1 TB'a kadar dizüstü bilgisayarınızın veya oyun konsolunuzun depolama kapasitesini yükseltme ve hızlandırma için ideal olan Toshiba L200 2,5" dahili sabit sürücü, günlük dizüstü bilgisayar kullanıcıları ve oyun severler için tasarlandı. Ayrıca Perpendicular Magnetic Recording ve Tunnel Magneto-Resistive recording teknolojileri sabit sürücünüzden en iyi şekilde yararlanan hızlı ve tutarlı kayıt garantisi verir. 1 TB'a kadar kapasitelerde kullanılabilen L200, Toshiba teknolojisinin tanınmış dayanıklılığını ve güvenilirliğini dizüstü bilgisayarınızda veya oyun konsolunuzda uygulanmasına olanak sağlar.

Şunlar için kullanın:
• Dizüstü Bilgisayarlar
• Oyun konsolları
• Harici muhafazalar
 

ALANINIZI YÜKSELTİN

Küçük bir cihazda büyük bir yükseltme için L200 HDD, büyük oyun dosyaları veya günlük belgeler ve medyaya daha hızlı erişim için dizüstü bilgisayarlara ve oyun konsollarına 1 TB'a kadar alan ekleyebilir.
 

GELİŞMİŞ OKUMA VE YAZMA TEKNOLOJİSİ

L200'ün yüksek kapasitesini oluşturan ve geleneksel kayda göre üç kat daha fazla depolama yoğunluğu sunan Perpendicular Magnetic Recording teknolojisi ve gelişmiş süreklilik için Tunnel Magneto-Resistive recording teknolojisi, verilerin hızlı, güvenli bir şekilde okunması ve yazılması için donatılmıştır.
 

VERİLERİ GÜVENDE TUTUN

L200 tasarımı hiçbir verinizin kaybolmayacağının garantisini veren dahili darbe sensörü içerir. Buna ek olarak, ramp loading teknolojisi sabit sürücünüz veya masaüstü bilgisayarınız taşınırken verilerinizi daha güvenli bir şekilde tutarak sürücü kaydırıcınızın disk ile temas etmeyeceğini ifade eder.
 

DÜNYA ÇAPINDA YENİLİKLER ÜRETİR

İstisna barındırmayan sabit sürücü çeşitliliğinin arkasındaki güç ile Toshiba 40 yıldır önde gelen yenilikleri sayesinde dünya çapında ünlenmiştir. Yüksek kapasite ve mükemmel performans için tasarlanan Toshiba'nın sabit sürücülerdeki deneyim zenginliğinin masaüstü bilgisayarınızda işe yarayacağından emin olabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

 Diğer Ürünler
TOSHIBA 2.5' ...
TOSHIBA 2.5' ...
L200 Laptop PC Hard Drive ...