Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

SOLİD STATE DRİVE - A100

HIZINIZI VE PERFORMANSINIZI ARTIRIN

Günlük önyükleme hızınızı artırmak ve performansı geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. PC'nizi, Toshiba'nın hücre başına 3 bit flash teknolojisini temel alan A100 Katı Hal Sürücüsü ile yükseltin ve yüksek hızda önyüklemeyi, yüksek sistem yanıt hızını ve sessiz çalışmayı deneyimleyin.

GÜNLÜK KULLANIMA YÖNELİK PERFORMANS

Flash hücresi başına 3 bit teknolojisi sayesinde 240 GB'a kadar kapasiteye sahip hızlı ve etkili Toshiba A100 Katı Hal Sürücüsü'ne geçiş yapın. Katı hal sürücüsü, işletim sistemi önyükleme süresini azaltır ve bir şekilde bilgisayar sistemi yanıt hızını şaşırtıcı derecede arttırır. Böylece göz atmak ve oluşturmak istediğiniz şeylerin tadını daha çok çıkarırsınız.
 

HIZLI ÖNYÜKLEME VE PERFORMANS

SSD A100, hızdan ödün vermeden depolamayı en üst düzeye çıkarmak için flash hücresi başına 3 bit kullanır. Geliştirilmiş hız ve SLC Yazma Önbelleği teknolojisi sayesinde sisteminiz hiç olmadığı kadar hızlı olur. İlk önyüklemeden itibaren daha hızlı web taraması, e-posta gönderme/alma, medya oynatma ve daha fazlasını deneyimlersiniz.
 

BİR ADIM ÖNDE

Kırpma Desteği gereksiz şekilde depolanan verileri önceden boşaltarak yazma hızını yüksek tutar. Yeni bir verinin saklanması gerektiğinde hızlı işlemler için gereksiz verilerin tamamı temizlenir.
 

DAHA FAZLA HIZ İÇİN HER ŞEYİ SIRAYA KOYUN

Yerel Komut Kuyruğu (NCQ), SSD erişimini en iyi duruma getirmek üzere komutları yeniden sıraya koyar. Bu sayede veri okuma/yazma performansını daha da hızlandırır.
 

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Toshiba flash belleğin mucididir ve yüksek kalite teknoloji üretme konusunda dünya çapında hak edilmiş bir üne sahiptir. Toshiba SSD'leri, sektörde önde gelen performans ve güvenilirlik düzeylerini yakalamak üzere NAND Flash teknolojisini ve dahili Toshiba denetleyicilerini temel almaktadır. Uzun ömür konusunda kendimize güvenmekle kalmayıp ürününüzü 3 yıllık garanti ile destekliyoruz.

Teknik Özellikleri

 Diğer Ürünler
Toshiba Q300 2.5' ...
Toshiba Q300 Pro ...