Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

SOLİD STATE DRİVE - Q300

HDD'NİN ÖNÜNE GEÇİN

Bilgisayarınız size ayak uyduramıyorsa, Toshiba Q300 Katı Hal Sürücüsü ile yükseltme yapmanın vakti gelmiştir. Hücre başına 3 bit flash ve benzersiz Toshiba denetleyici teknolojisi ile yüksek hızda önyüklemeyi ve yüksek sistem yanıtı hızını yaşarsınız. Q300 SSD, hem ofiste hem de dışarıda performansınızı arttıran muhteşem bir yükseltmedir.
 

GÜNLÜK KULLANIM PERFORMANSI

Flash hücresi başına 3 bit teknolojisi sayesinde 960 GB'a kadar kapasiteye sahip hızlı ve etkili Toshiba Q300 Katı Hal Sürücüsü'ne yükseltin. Katı hal sürücüsü işletim sistemi önyükleme süresini azaltır ve bir şekilde bilgisayar sistemi yanıt hızını şaşırtıcı derecede arttırır. Böylece gezinmek ve oluşturmak istediğiniz şeylerin tadını daha çok çıkarırsınız.
 

PERFORMANSINIZI ARTIRIN!

SSD Q300 hızdan ödün vermeden depolamayı en üst düzeye çıkarmak için flash hücresi başına 3 bit kullanır. Geliştirilmiş hız ve Uyarlanabilir Boyutlu SLC Yazma Önbelleği teknolojisi sayesinde sisteminiz hiç olmadığı kadar hızlı olur. İlk önyüklemeden itibaren daha hızlı web taraması, e-posta gönderme/alma, medya oynatma, akıcı oyun oynama ve daha fazlasını deneyimlersiniz.
 

BİR ADIM ÖNDE

Kırpmayı Sıfırlama Desteği gereksiz şekilde saklanan verileri önceden boşaltarak yazma hızını yüksek tutar. Yeni bir verinin saklanması gerektiğinde hızlı işlemler için gereksiz verilerin tamamı temizlenir.
 

DAHA FAZLA HIZ İÇİN HER ŞEYİ SIRAYA KOYUN

Yerel Komut Kuyruğu (NCQ) SSD erişimini en iyi duruma getirmek üzere komutları yeniden sıraya koyar. Dahası bu veri okuma/yazma performansını da hızlandırır.
 

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Toshiba flash belleğin mucididir ve yüksek kalite teknoloji üretme konusunda dünya çapında hak edilmiş bir üne sahiptir. Toshiba SSD'leri, sektörde önde gelen performans ve güvenilirlik düzeylerini yakalamak üzere NAND Flash teknolojisini ve dahili Toshiba denetleyicilerini temel almaktadır. Uzun ömür konusunda kendimize güvenmekle kalmayıp ürününüzü 3 yıllık garanti ile destekliyoruz

Teknik Özellikleri

 Diğer Ürünler
Toshiba A100 2.5' ...
Toshiba Q300 Pro ...