Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

SOLİD STATE DRİVE - Q300 PRO

İNANILMAZ DERECEDE HIZLI

Performansını daha da yükseltmek istiyor musunuz? Toshiba Katı Hal Sürücüsü Q300 Pro ile neredeyse hiçbir hız sınırı yoktur. Oyunlarınızda, video ve grafik düzenlemelerinizde maksimum hız istiyorsanız veya şimşek hızında önyükleme sürelerinin hayalini kuruyorsanız, Toshiba'nın hücre başına 2 bit SSD teknolojisi size bu hızı sağlar. En yüksek hızlarda bile inanılmaz derecede düşük güç tüketiminin keyfini çıkarın. Sabit sürücülerin aksine SSD mekanik parçalar içermez böylece gürültüyü ortadan kaldırır ve dayanıklılığı artırır. Verileriniz güvende tutulur ve ünlü Toshiba kalitesi ve güvenilirliği ile korunur.
 

HIZIN KEYFİNİ YAŞAYIN

Verimliliğinizi ve bilgisayar işlemlerinizi optimize etmek için tasarlanan öncü Q300 Pro SSD, herhangi bir mobil bilgisayar sistemini dönüştürecek değerin, performansın ve güvenilirliğin mükemmel bir dengesini sunmak için üstün Toshiba NAND flash'tan yararlanır.
 

BİLGİSAYARINIZIN PERFORMANSINI ARTIRIN!

SSD Q300 Pro, hızı ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak için hücre başına 2 bit flash kullanır. Uygulanabilir Boyutlu SLC Yazma önbelleği teknolojisi sayesinde sürücü, sistem yanıt hızını geliştirmek için tek seviyeli hücre sürücüsü gibi davranabilir. Aynı zamanda 1024 GB'a varan depolama kapasiteleri için, hücre başına 2 bit yoğunluk avantajını elde edersiniz.
 

UZUN ÖMÜR GARANTİLİ

Hız harikadır ancak dayanıklılıkla birlikte daha mükemmeldir. Bu nedenle Toshiba, dayanıklılık için 1024 GB'lık modelde Yazılabilen Toplam Bayt (TBW) oranı 640 TB'a varan Q300 Pro'yu geliştirdi. Uzun ömür konusunda kendimize güvenmekle kalmayıp ürününüzü 5 yıllık garanti ile destekliyoruz.
 

TOSHİBA'NIN ORİJİNAL HATA DÜZELTME TEKNOLOJİSİ İLE DAHA GÜVENİLİR

Verilerinizi güvende tutmak Toshiba'nın ilk sıradaki önceliğidir. SSD Q300 Pro, hataları anında tespit etmek ve düzeltmek için Toshiba Quadruple Swing-By Code hata düzeltme devresini (QSBC™ ECC) barındırır. Veri bozulmasına karşı sürekli denetim sağlayan QSBC™ ECC teknolojisinin ve düzeltme denetiminin benzersiz kombinasyonu, veri bütünlüğünün en üst seviyelerde tutulmasını garantiler.
 

BİR ADIM ÖNDE

Kırpmayı Sıfırlama Desteği gereksiz şekilde depolanan verileri önceden boşaltarak yazma hızını yüksek tutar. Yeni bir verinin depolanması gerektiğinde, işlemlerin hızla gerçekleştirilmesini hiçbir şey engellemez.
 

HIZ İÇİN HER ŞEYİ SIRAYA KOYUN

Yerel Komut Kuyruğu (NCQ) SSD erişimini en iyi duruma getirmek üzere komutları yeniden sıraya koyar. Bu sayede veri okuma/yazma performansını daha da hızlandırır.
 

İÇİNİZ RAHAT OLSUN

SSD, geleneksel depolama alanlarına göre daha sessiz, sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışır. Hareket eden parça bulunmaması size birçok avantaj sağlar. SSD, daha yüksek güvenilirlik sağlamak için darbelere karşı daha dayanıklıdır. Çalışma sesi daha düşüktür. Enerji tüketimi de daha düşüktür, böylece daha uzun bir pil ömrü sağlar. İlave yerleşik sensörler sıcaklık özelliklerini izler ve verilerinizi güvende tutar.
 

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Toshiba flash belleğin mucididir ve yüksek kalite teknoloji üretme konusunda dünya çapında hak edilmiş bir üne sahiptir. Toshiba SSD'lerinde, performans ve güvenilirlik için sektör lideri bir düzeyi yakalamak üzere NAND Flash teknolojisi temel alınır ve Toshiba denetleyicileri kullanılır.

Teknik Özellikleri

 Diğer Ürünler
Toshiba A100 2.5' ...
Toshiba Q300 2.5' ...