Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

CANVİO FOR DESKTOP

YÜKSEK KAPASİTE,YÜKSEK HIZ

6 TB'a kadar depolama ve USB 3.0 yüksek aktarım hızları sunan Canvio for Desktop'u kullanarak en geniş dijital kitaplıklarınızı depolayın ve hızlıca bu kitaplıklara erişin. Sürücünün kompakt, parlak siyah tasarımı; yatay veya dikey şekilde konumlandırılabilen şık bir masaüstü yardımcısı olmasını sağlar. Dahili şok sensörü ve rampa yükleme teknolojisi sürücünüzü güvende tutar. Dosyalarınızı, klasörlerinizi veya tüm sisteminizi yedekleyip geri yüklemek için önceden yüklenen yazılımı kullanabilirsiniz.
 

YÜKSEK AKTARIM HIZLARI

Canvio for Desktop sabit sürücüleri, veri aktarımı için USB 2.0'dan (hâlâ desteklenir) on kat daha hızlı olan USB 3.0 teknolojisini kullanır. Bu özelliği 6 TB'a kadar depolama alanı ile birleştirin ve en büyük dosyaları kolayca yönetin.
 

OTOMATİK YEDEKLEME YAZILIMI

Önceden yüklenmiş NTI® Backup Now EZ™ yazılımı içinizin tamamen rahat olması için dosya, klasör ve sistemin tamamının yedeklenip kurtarılması işlemini otomatik hale getirir.
 

İLAVE GÜVENLİK

Gizli verilerinizi koruyun ve güvenlik kilit yuvasını kullanarak sürücüyü koruma altına alın.
 

PC VE MAC İLE UYUMLU

Canvio for Desktop sabit sürücüleri, yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan hem PC hem de Mac'te dosyaları depolamanıza ve bu dosyalara erişmenize olanak sağlayan Mac için NTFS sürücüsü ile birlikte sunulur.*

* HFS+ yeniden biçimlendirmesi Apple® Time Machine® yazılımı ile kullanım için gerekir.
 

TASARRUF SAĞLAYAN KAPATMA İŞLEVİ

Tasarruf sağlayan kapatma işlevi, sabit sürücünün performansını etkilemeden daha az elektrik kullanmanıza yardım eder.

Teknik Özellikleri