Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

Lexar JumpDrive® V100
USB 3.0  Flash Bellek


• Önemli dosyalarınızı kolayca saklayın, yollayın ya da paylaşın   
• Fotoğraf, video, dosya ve çok daha fazlasını yanınızda taşıyın 
• USB 2.0 cihazlar ile uyumlu
• PC ve Mac® ile uyumlu
• 2 Yıl garanti 

Kapasiteler :
16GB
32GB
 64GB

Kullanışlı, Güvenilir Taşınabilir Depolama
Alınabilir, Yüksek-Performanslı Lexar® JumpDrive V100 USB 3.0 Flash Bellek ile favori fotoğraf, müzik ve dosyalarınızı hızlıca ve kolayca saklayıp, aktarabilirsiniz. Belleğin koruyucu kapaklı tasarımı, ürünü ve içindeki dosyalarınızı korur, ayrıca sahip olduğu kordon halkası ile anahtarlığınıza ya da çantanıza takarak taşıyabilirsiniz. 16GB, 32GB, 64GB,kapasite seçenekleri olan bellek USB 2.0 aygıtlarla uyumludur. 2 yıl garantilidir.

Tak-Çalıştır Tasarım. Tak-Çalıştır tasarımı sayesinde, dosyalarınızı hızlı ve kolayca saklayın ve gittiğiniz her yerde bilgilerinizi yanınızda taşıyın.

PC ve Mac® Uyumlu. Hem PC hem de Mac® ile uyumlu JumpDrive V100 USB flash sürücü ile yüksek sayıda fotoğraf, video ve müzik dosyalarınızı hızlı ve kolayca saklayın.

Daha Fazla Dosya Saklayın. 16/32/64GB—kapasite seçenekleri ile tek bir yerde daha çok veri saklamak çok kolay.  

Titizikle Test Edilmiştir. Tüm Lexar ürünleri, Lexar Kalite Laboratuvarlarında 1100’den fazla dijital aygıt ile performans, kalite, uyumluluk ve güvenirlilik sağlamak için kapsamlı testlerden geçirilmiştir.
Lexar, 20 yıldan uzun bir süredir, bellek çözümlerinde güvenilir, lider bir küresel markadır. Ödüllü ürün serimiz; bellek kartları, USB flash sürücüler, kart okuyucular ve katı-hal sürücülerden (SSD) oluşur. Pek çok farklı seçenekle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak Lexar çözümünü bulmak kolaydır. Lexar ürünleri dünya çapında büyük perakende ve e-ticaret  mağazalarında mevcuttur. Daha fazla bilgi veya destek için lütfen www.lexar.com’u ziyaret edin.

Teknik Özellikleri